شرکت پارس گهر | تولیدکننده هاردنرهای اپوکسی

02146848090

info[at]parsgohar.ir

شهرقدس، بلوار انقلاب، صنعت یکم کوی حرفه و فن پلاک 14

ایران، تهران

درباره ما

شرکت پارس گهر

اطلاعات بیشتر درباره پیشینه شرکت پارس گهر

پس از پايان جنگ تحميلي و فشارهاي اقتصادي و تحريم هاي اعمال شده در آن بازه زماني ، نياز به برطرف کردن وابستگي کشوربه واردات کالا و مواد ساخته‌شده خارجي بيش از پيش احساس شد. بر همين اساس شرکت پارس‌گهر (سهامي خاص) در سال 1369 با هدف قطع وابستگي هرچند کوچک ولي مرتبط با تخصص خود تاسيس گرديد.
اگرچه آغاز هرکار تجربه‌نشده‌ای با مشکلات و چالش‌های فراوانی همراه است، ولی بسرعت متخصصان تحقیق و توسعه اين شرکت محصول عامل چسبندگي عايق زير بدنه اتومبيل را فرموله و به توليد رساندند بطوریکه تا هم اکنون نیز این شرکت تنها تولید کننده این محصول در کشور می‌باشد.

قدم دوم در قطع وابستگي، توليد انواع هاردنرهاي پلي‌آمين با خواص و کاربردهاي متنوع براي اولين بار در کشور بود. با توجه به گستردگي مصارف هاردنرهاي پلي آمين در پوشش کف سالن هاي ورزشي، فرودگاه ها، بيمارستان ها، پارکينگ‌ها، صنايع شيميايي، پتروشيمي‌ها و… متخصصان اين شرکت انواع هاردنرهاي پلي‌آمين با Curing Time کوتاه تا طولانی‌تر و با خصوصيات خاص مورد نیاز فرموله و توليد نمودند که از پر فروش‌ترين محصولات اين شرکت مي‌باشد. همچنین توليد هاردنرهای پلي‌آميد با کيفيت بالا و خصوصیات خاص، دستاورد دیگر فعالیت در این حوزه می‌باشد.
گام سوم، ساخت رزين ملامين فرمالدئيد بوتيله جهت مصرف در صنعت رنگ خصوصاً خودروسازي( مشابه OEM-138 شرکتNUPLEX ) بود بطوریکه هم‌اکنون اين محصول در کنار هاردنرها، یکی از پر فروش‌ترين توليدات اين شرکت مي‌باشد.

پیشینه شرکت

چشم انداز

در آخرين گام، توليد انواع هاردنرها بر پايه اپوکسي جهت تقويت و استحکام بخشي به سنگ هاي ساختماني در دستور کار قرار گرفت. هدف از توليد اين محصول قطع وابستگي صنعت سنگ کشور به واردات مواد فرآوري سنگ بود. طراحي و توليد انواع رزين هاي سنگ بر پایه اپوکسی نه تنها دارای توان چند برابری در مقایسه با پلی‌استر می‌باشد بلکه شکوفایی استحکام سنگ‌های معادن کشور را میسر می‌نمود بطوریکه هم اکنون با توليد 7 نوع محصول در اين بخش، پيشتاز کیفیت در توليد این محصول مي‌باشد.
شرکت پارس گهر با استعانت از خداوند متعال و به پشتوانه تجارب ارزشمند و نيروي متخصص خود آماده بر‌طرف کردن نياز شرکت‌ها و کارخانجات کشور عزیزمان مي باشد.